Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/egobana/domains/e-gobana.lt/public_html/system/database/mysql.php on line 6
Apie mus
Kategorijos

Apie mus

 

E-Gobana yra jau dešimtmetį sėkmingai Lietuvos ir užsienio rinkose dirbanti bendrovė. Veiklos pradžia buvo susijusi su modernių ir nestandartinių baldų gamyba, o po kelerių metų pradėjome koncentruotis į buitinės technikos pardavimo sritį.

 

Praeityje priimti racionalūs ir perspektyvūs sprendimai, šiandien suteikia visas galimybes, kad E-Gobana užimtų stabilias pozicijas rinkoje ir savo partneriais galėtų vadinti tokius buitinės technikos gamintojus, kaip „Bosch“, „Miele“, „Panasonic“, „AEG“, „Electrolux“ ir daugelį kitų gigantų. Mūsų komandą sudaro profesionalūs buitinės technikos ekspertai, turintys baldininkų patirties, todėl tikslas nėra tik parduoti – esame koncentruoti į bendrą viziją, kaip įkomponuoti buitinę techniką, kad sukurtume visapusiškai komfortabilią ir visus Jūsų poreikius tenkinančią gyvenamąją aplinką.

 

Išsirinkti tvarią ir ilgaamžę buitinę techniką, kuri taupo Jūsų laiką ir gyvenimą daro paprastesnį, nėra paprastas uždavinys. E-Gobana, suteikdama individualias konsultacijas, stipriai palengvina šio apsisprendimo dalią. Dabartinėje rinkoje yra gausybė buitinės technikos gamintojų, prietaisų modelių ir taikymo galimybių, todėl net jei ko ir nerandate mūsų elektroninėje parduotuvėje – gavę Jūsų užklausą, pateiksime patį racionaliausią ir būtent Jums tinkantį sprendimą!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite „X“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

x